Naujienos

Informacija apie antrinių atliekų konteinerių platinimą Anykščių rajone

                Vykdant rūšiuojamųjų surinkimo konteinerių dalinimui (skirtų plastmasės,  metalo, popieriaus ir stiklo atliekoms) ir sutarčių pasirašymui, Kavarsko  individualių namų valdos gyventojams 2018 m. sausio 2 -11 dienomis, išdalinta 220 vienetai antrinių atliekų konteinerių.

               UAB Anykščių komunalinis ūkis kviečia Anykščių rajono individualių valdų savininkus atvykti sudaryti stiklo atliekų tvarkymo sutarčių į bendrovę, adresu Gegužės g. 47, Anykščiai.  Prašome atvykus atnaujinti ir komunalinių atliekų tvarkymo sutartis. Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

               Gyventojai laukiami darbo dienomis nuo 8.00 – 17.00 val., o penktadieniais nuo 8.00 – 15.45 val.,   (pietų pertrauka 12.00–12.45 val.).  UAB Anykščių  komunalinis ūkis laukia iš savininkų aktyvumo, todėl  bendrovė pasiruošusi š. m. sausio 22 d - vasario 23 d.  aptarnauti didesnį klientų srautą.  

            Primename, kad antrinės atliekos iš gyventojų išvežamos nemokamai!

Informacija apie nuo 2017 m. spalio mėn. Anykščių rajone išdalytus atliekų konteinerius

      UAB Anykščių komunalinis ūkis nuo 2017 m. spalio mėn. išdalijo 1833 vienetus antrinių žaliavų konteinerių, iš kurių 542 konteineriai skirti plastikui, 1291 konteineriai skirti stiklo atliekoms. Šie konteineriai yra dalijami vykdant 2016 m. gruodžio 22 d. Anykščių rajono savivaldybės sprendimą Nr. 1-TS-319 „Dėl Anykščių rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“.

    Antrinių atliekų konteineriais yra pilnai aprūpintos Troškūnų ir Traupio seniūnijos. Šiuo metu antrinių atliekų konteineriai yra dalijami Kurklių seniūnijoje.

     Primename, jog antrinės atliekos iš gyventojų išvežamos nemokamai. Kviečiame Anykščių miesto ir rajono individualių  valdų  savininkus atvykti į UAB Anykščių komunalinį ūkį adresu Gegužės g. Anykščiai, į atliekų tvarkymo padalinį (I a.), su asmens dokumentu  sutarčių pasirašymui. Gyventojai priimami pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val., penktadienį 8.00 - 15.45 val., pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.                           

Anykščiuose įrengta moderni šunų vedžiojimo aikštelė   

      Anykščiuose šalia Liudiškių g. atidaryta visiškai nauja, moderni šunų vedžiojimo aikštelė, kurią miestui padovanojo Anykščių rajono savivaldybė.

      Ši aikštelė, kurią įrengė UAB Anykščių komunalinio ūkio darbuotojai – yra moderniausia Anykščių mieste.

      Aikštelė suteiks geriausias sąlygas šunims reguliariai mankštintis ir treniruotis. O jų augintojai bus aprūpinti nuolatine vieta susitikti, kurti gyvūnų mylėtojų bendruomenes, aktyviau bendrauti tarpusavyje, dalytis žiniomis ir patirtimi. Modernioje aikštelėje yra įrengtos specialios kliūtys šunims, taip pat pastatyti 2 suoliukai šunų mylėtojams pasėdėjimui, speciali dėžė šunų ekskrementams.
     Tikimės, kad pokyčius teigiamai įvertins ir mūsų draugai keturkojai

GYVŪNŲ VEDŽIOJIMO AIKŠTELĖ

Informacija apie įrengtą apšvietimą Čekonių gyvenvietėje

           Čekonių gyvenvietė buvo apšviesta tik sovietmečiu, todėl iki šiol gyvenvietė skendėjo tamsoje. Siekiant apšviesti Čekonių gyvenvietę, UAB Anykščių komunalinis ūkis buvo pasirinktas rangovu vykdant gyvenvietės apšvietimo darbus. UAB Anykščių komunalinis ūkis demontavo senus šviestuvus ir jų vietoje įrengė naujus šviestuvus su nauju apšvietimo valdymo skydu.

          Atlikti darbai buvo priduoti Valstybinei energetikos inspekcijai prie Energetikos ministerijos, taip pat buvo  gautas leidimas iš Energijos skirstymo operatoriaus (ESO)  įrengti elektros apskaitą. Nuo šiol Čekonių gyvenvietė nebeskendės tamsoje.

Informacija apie išdalytus atliekų konteinerius Kurklių seniūnijoje

      Vykstant rūšiuojamojo surinkimo konteinerių, skirtų plastmasės, metalo, popieriaus ir stiklo atliekoms, dalinimui ir sutarčių pasirašymui, Kurklių seniūnijos individualių namų valdos gyventojams per savaitę t.y., 2017 m. gruodžio 11-16 dienomis, išdalinta 167 vienetai antrinių atliekų konteinerių ir 7 vienetai konteinerių plastikui. Organizuojant šį darbą daug prisidėjo Kurklių seniūnijos darbuotojai ir kapinių prižiūrėtoja Janina Šniuikaitė.

     Primename, jog antrinės atliekos iš gyventojų išvežamos nemokamai. Kviečiame Anykščių miesto ir rajono individualių  valdų  savininkus atvykti į UAB Anykščių komunalinį ūkį adresu Gegužės g. Anykščiai, į atliekų tvarkymo padalinį (I a.), su asmens dokumentu  sutarčių pasirašymui. Gyventojai priimami pirmadienį - ketvirtadienį 8.00 - 17.00 val., penktadienį 8.00 - 15.45 val., pietų pertrauka 12.00 - 12.45 val.

Anykščių miesto ir rajono gyventojų žiniai  

       UAB Anykščių komunalinis ūkis informuoja, kad visas stambiagabarites ir kt.  atliekas (išskyrus komunalines) iš gyventojų nemokamai priima UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamoje „Didelių ir pavojingų atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelėje“, esančioje   Vairuotojų g. 18, Anykščių mieste,  tel. 8 696 79996.
       Visas biodegraduojančias atliekas (lapus, žolę, šakas ir pan.) iš gyventojų nemokamai priima UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ eksploatuojamoje aikštelėje, esančioje Anykščių rajono Anykščių seniūnijos Šeiminiškių kaime  (UAB „Anykščių vandenys“ valymo įrenginių teritorijoje), tel. 8 650 84127.

Informacija Anykščių miesto ir rajono gyventojams

            UAB Anykščių komunalinis ūkis  praneša, kad nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d.  įsigaliojus Anykščių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. lapkričio 24 d  sprendimui Nr.1-TS-311 „Dėl įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų dydžių ir jų taikymo tvarkos patvirtinimo“ mokesčiai už atliekų išvežimą ir tvarkymą skaičiuojami pagal naują tvarką. Mokestis susideda iš dviejų dalių: kintamosios  ir pastoviosios ir paskaičiuojamas remiantis  Gyventojų registro duomenimis, t. y. pagal namų valdoje ar bute gyvenamą vietą deklaravusių asmenų skaičių.
           Prašome gyventojų,  pasikeitus  asmenų skaičiui   (atvykus/išvykus gyventi, išvykus mokytis, atliekant laisvės atėmimo bausmę)   ne vėliau kaip per 5 darbo dienas  pranešti UAB Anykščių komunaliniam ūkiui  adresu Gegužės g. 47, Anykščiai arba el. paštu: vida.macioniene@anykom.lt,   kartu pateikiant šias pažymas:
1.  Apie išvykimą iš Anykščių rajono mokytis į dienines studijas (moksleiviai ir studentai ir pan.)
2.  Apie laisvės atėmimo bausmės atlikimą.
3.  Apie privalomosios karo arba alternatyviosios krašto apsaugos tarnybą atlikimą.
4.  Apie gyvenimą ar darbą užsienyje.
5.  Apie gyvenimą kituose rajonuose.
6.  Apie gydymąsi sveikatos priežiūros įstaigoje (stacionare) ar išvykus į komandiruotę.
Pažymos galioja 1 (vienerius) kalendorinius metus.
Remiantis šiomis pažymomis gyventojai atleidžiami tik nuo atliekų išvežimo mokesčio  kintamosios dalies mokėjimo.
____________________________________