Skelbimai

KVIETIMAS

 ANYKŠČIŲ MIESTO INDIVIDUALIŲ VALDŲ SAVININKAMS

             UAB Anykščių komunalinis ūkis kviečia individualių valdų savininkus atvykti sudaryti stiklo atliekų tvarkymo sutarčių į bendrovę, adresu Gegužės g. 47, Anykščiai.  Prašome atvykus atnaujinti ir komunalinių atliekų tvarkymo sutartis. Su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

             Gyventojai laukiami darbo dienomis nuo 8.00 – 17.00 val., o penktadieniais nuo 8.00 – 15.45 val.,   (pietų pertrauka 12.00–12.45 val.).  UAB Anykščių  komunalinis ūkis laukia iš savininkų aktyvumo, todėl  bendrovė pasiruošusi š.m. sausio 22 d - vasario 23 d.  aptarnauti didesnį klientų srautą.

            Negalintiems išsivežti konteinerių savo transportu, mūsų bendrovė į Jūsų namus konteinerius pristatys nemokamai.

            Primename, kad antrinės atliekos iš gyventojų išvežamos nemokamai!

PRIMINIMAS GYVENTOJAMS

         Gyventojams primename, kad vadovaujantis Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. 1-AĮ-762 „Dėl gyvūnų laikymo Anykščių rajono savivaldybės teritorijos gyvenamosiose vietovėse taisyklių patvirtinimo“ 12 str. „Gyvūnui priteršus viešosiose vietose, gyvūnų vedžiojimo vietose, gyvūnų vedžiojimo aikštelėse, kito asmens žemės valdoje, dviejų butų ar daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpose, kitiems asmenims priklausančiose ar visuomeninio transporto priemonėse, gyvūno laikytojas privalo nedelsdamas surinkti ekskrementus ar kitus gyvūno paliktus teršalus“. 

        Gyventojai, praleidžiantys laiką su savo augintiniais naujoje šunų vedžiojimo aikštelėje, prašome atsinešti maišelių šunų ekskrementams surinkti.

FIZINIŲ IR JURIDINIŲ ASMENŲ ŽINIAI

         UAB Anykščių komunalinis ūkis nemokamai priima seną buitinę techniką ir elektronikos priemones. Todėl tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys, turintys nebenaudojamą buitinę techniką bei elektronikos priemones kviečiami atvykti ir atvežti jas adresu Gegužės g. 47, Anykščiai.

        Priminsime, kad elektros ir elektroninės įrangos atliekas mesti į komunalinėms atliekoms skirtus konteinerius, statyti šalia jų, laikyti atviroje vietoje, ardyti patiems, atiduoti neturintiems leidimų surinkėjams ar metalo supirkimo įmonėms negalima - tai pavojinga tiek aplinkai, tiek sveikatai.

GYVENTOJŲ ŽINIAI

           Vykdant Anykščių rajono  savivaldybės tarybos 2017 m. kovo 30 d. sprendimo Nr. 1-TS-132 „Dėl įmokos už komunalinių atliekų surinkimą iš  atliekų turėtojų ir atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą dydžių ir jų taikymo tvarkos patvirtinimo“ punktą 31.5. dėl gyvenančių kituose rajonuose, UAB Anykščių komunalinis ūkis nustatė asmenis atleisti nuo DVĮ kintamos dalies mokėjimo, jei jie pateikia bent vieną iš šių dokumentų:

  1. Faktiškai gyvenamų patalpų nuomos sutartį, įregistruotą Registrų centre.
  2. Pažymą apie mokėjimo už komunalinių atliekų tvarkymo paslaugą pagal faktiškai gyvenamą vietą.
  3. Pažymą apie gyvenamą vietą, išduotą seniūnijos seniūno  arba savivaldybės 
  4. Daugiabučių namų savininkų bendrijos ar būsto eksploatavimo įmonės (daugiabučių namų administratoriaus) pažymą apie gyvenamą vietą.

       ANYKŠČIŲ MIESTO IR RAJONO INDIVIDUALIŲ VALDŲ SAVININKAMS

             UAB Anykščių komunalinis ūkis  nuo 2017 m. spalio 9 d.  nemokamai dalina Anykščių miesto ir rajono individualių valdų savininkams rūšiuojamojo surinkimo konteinerius, skirtus  plastmasės,  metalo, popieriaus ir stiklo atliekoms.
             Kviečiame Anykščių miesto ir rajono  individualių  valdų  savininkus  atvyktį  į UAB Anykščių komunalinį ūkį adresu  Gegužės g. Anykščiai, į atliekų tvarkymo padalinį ( I a.), su asmens dokumentu  sutarčių pasirašymui.  Gyventojai priimami  pirmadienį – ketvirtadienį 8.00–17.00 val.,  penktadienį 8.00–15.45 val., pietų pertrauka 12.00–12.45 val.
             Antrinės atliekos iš gyventojų išvežamos nemokamai.

                                                                      AUTOTECHNIKOS NUOMA IR PASLAUGOS
                 Nuomojame:
                 ● autokeltuvą   (kėlimo aukštis iki 12m);
                 ● autogreiderį;
                 ● automobilį su hidrauliniu krautuvu.

                  Paslaugos
                 ● Pjauname ir genime medžius.
 
                  Telefonas pasiteiravimui ( 8 381)  51 478.

                 INFORMACIJA ANYKŠČIŲ MIESTO IR RAJONO INDIVIDUALIŲ VALDŲ GYVENTOJAMS  

                  Gavę SMS žinutę dėl mokesčių už komunalinių atliekų tvarkymą, gyventojai gali sąskaitas apmokėti pašto skyriuose, laiškininkams, internetu ar bendrovės kasoje. Apmokant  sąskaitas svarbu nurodyti  mokėtojo kodą, vardą, pavardę ir adresą.