Skelbimai

Skelbimai

Informuojame, kad  Šaltupio g. 26, Anykščiuose (miesto pirties pastato patalpose) atidarytas Klientų aptarnavimo centras, kuriame vienoje vietoje aptarnaujami UAB Anykščių komunalinio ūkio, UAB ,,Anykščių šiluma“ ir UAB ,,Anykščių vandenys“ klientai. Klientų aptarnavimo centre gyventojai galima susimokėti už šių bendrovių suteiktas paslaugas, sudaryti ar atnaujinti paslaugų teikimo sutartis bei gauti aktualią informaciją.

Klientų aptarnavimo centro darbo laikas:

  • antradienį–penktadienį nuo 7.00 val. iki 16.00 val.

(pietų pertrauka nuo 11.00 val. iki 11.45 val.)

  • šeštadienį nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Nedarbo dienos: sekmadienis ir pirmadienis.

Teirautis telefonu 8 381 51553.

Dažniausia buitinių nuotekų kanalizacijos stovų užsikimšimo priežastis yra namo gyventojų neatsakingas elgesys. Namo buitinių nuotekų kanalizacijos tinklai yra sudėtinga sistema, susidedanti iš vamzdžių, alkūnių, jungčių ir panašiai. Jeigu gyventojas tingi maisto atliekas, šiukšles išnešti į šiukšlių konteinerius, tai jas paprasčiausiai sumeta į klozetą. Buitinės atliekos, patekusios į vamzdžius, juos užkemša, ypač prie alkūnių, jungčių. Valant užsikimšusią kanalizaciją, dažniausiai randama: buitinės atliekos, popieriai, higieniniai paketai, skarmalai, sauskelnės. Esant name nors vienam netvarkingam gyventojui, kenčia visas namas, nes kaupiamąsias lėšas moka visi gyventojai. Avarinė tarnyba važiuoja esant gyventojo iškvietimui ir tai kainuoja namui už kiekvieną iškvietimą bei kanalizacijos valymo darbų atlikimą. Dar kartą  primename, kad į klozetą negalima nieko mesti – netgi tualetinio popieriaus (jis tikrai netirpsta). Taip pat negalima į kanalizaciją pilti kavos tirščių, riebalų, jau nekalbant apie kompotus, uogienes, raugintus agurkus kopūstus, žuvis bei jų žvynus. Kategoriškai draudžiama į kanalizaciją pilti po remonto likusias statybines atliekas, kalkes, cementą, dažus, klijus, nes po to gali prireikti keisti visą vamzdyną, o tai brangiai kainuoja.

VšĮ Lietuvos energetikos agentūra paskelbė kvietimą teikti paraiškas finansavimui privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimui gauti.

Daugiau informacijos galima rasti https://www.ena.lt/galiojantys-kv-ev-ikrova-2023-09/